Zapraszamy na Dni SGGW

W dniach 17 i 18 maja zapraszamy na XXII edycję Dni Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, które odbędą się na terenie uczelnianego kampusu na Ursynowie.
W tym roku na naszym stoisku oprócz tradycyjnej żubrowej edukacji będziemy opowiadać o tym, jak poprzez zmianę nawyków konsumenckich możemy wpłynąć na poprawę stanu środowiska. Edukacja konsumencka podczas Dni SGGW to jeden z elementów jaki realizujemy w ramach projektu „Co kupować, aby chronić bioróżnorodność. Wsparcie edukacji w kierunku proekologicznych postaw konsumenckich”, który dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W najbliższych miesiącach planujemy także uruchomienie kursu e-learningowego, wydanie 2 wartościowych publikacji wpierających osoby pracujące z dziećmi, a także szkolenia dla nauczycieli i edukatorów.
Serdecznie zapraszamy na stoisko Stowarzyszenia podczas Dni SGGW.
Post powstał w ramach umowy nr 287/2023.Wn-50/EE-ee/D z dnia 01.06.2023 r. dofinansowanej ze środków NFOŚiGW. Za jego treść odpowiada Stowarzyszenie Miłośników Żubrów.